KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193322
nr 1419 3322
Tage Johansson. Signerad, daterad 80, landskap. Olja på duk, 64x70cm, yttermått inklusive ram: 69x75cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:58:12
18/9 01:34:32
700 kr
19/9 19:51:19